Jak to funguje?

Portál PoptejBydlení.cz je online platforma, která propojuje majitele nemovitostí a makléře s poptávajícími, kteří hledají rodinný dům, byt nebo jinou nemovitost.
1. Zadání poptávky

1. Zadání poptávky

Zájemce vyplní náš poptávkový formulář a definuje o jakou nemovitost má zájem.
2. Vyhledání nemovitosti

2. Vyhledání nemovitosti

Poptávky jsou ihned zveřejněny na webu a rozeslány našim partnerům e-mailem.
3. Kontaktování zadavatele

3. Kontaktování zadavatele

Jakmile bude mít majitel nemovitosti nebo realitní makléř v nabídce poptávanou nemovitost, kontaktuje poptávajícího.

Časté otázky - poptávající

1. Jak funguje zadávání poptávky a kolik to stojí?

Poptávající může vložit neomezené množství poptávek zdarma. Poptávající může být samozřejmě i realitní makléř, který poptává nemovitost pro svého klienta. Tyto poptávky budou zveřejněny na portálu PoptejBydleni.cz. Dále budou poptávky rozeslány vhodným makléřům a majitelům nemovitostí, kteří budou s nabídkou kontaktovat přímo poptávajícího. Poptávku je možné zadat jednoduše přes poptávkový formulář.


2. Zadal jsem poptávku. Jak mě bude majitel nemovitosti kontaktovat?

Majitel nemovitosti nebo makléř, který má vhodnou nemovitost dle zadání poptávky, kontaktuje přímo poptávajícího na e-mail nebo telefon.


3. Existují nějaká omezení?

Pro poptávající ani partnery portálu neexistují žádná omezení. Obě strany jsou ovšem povinné dodržovat Podmínky užívání.


4. Jak odstraním svoji poptávku z portálu?

Svoji poptávku je možné kdykoliv upravit nebo smazat. Stačí se přihlásit do svého profilu, kde jsou zobrazeny všechny vaše zadané poptávky.Časté otázky - makléři

1. Jak lze získat kontakt na poptávajícího?

Kontakt na poptávajícího může získat jen registrovaný partner, který má uhrazené předplatné, viz. informace pro makléře.


2. Jak je možné objednat předplatné?

Nejprve je nutné registrovat se jako partner portálu (makléři, realitní kanceláře, majitelé nemovitostí). Registrace je zdarma. Po přihlášení do svého účtu je možné objednat si předplatné. Předplatné je rozděleno na dvě varianty - šest a dvanáct měsíců. Po tuto dobu se budou u všech poptávek zobrazovat kontakty na poptávajícího.


3. Jaké jsou ceny služeb?

Zadání poptávky a registrace partnera jsou zcela zdarma. Kontakty na poptávající jsou placenou službou a je nutné si objednat předplatné, více viz. Ceník a informace o službě. Žádné další poplatky ani provize se portálu PoptejBydlení.cz neplatí.


4. Jak je možné za předplatné zaplatit?

Platbu za předplatné je možné realizovat pomocí platební brány GoPay. Jiné možnosti platby nejsou podporovány. GoPay je český internetový platební systém s vysokou úrovní bezpečnosti. Nabízí veškeré platební metody, které je možné využít zdarma.
Platební metody:
a) Online bankovní převody Rychlostí platby se vyrovnají platebním kartám. Jedná se o bezpečnou, komfortní a okamžitou platbou ze standardního internetového bankovnictví zákazníka bez nutnosti vyplňování platebního příkazu.

b) Bankovní převody Klasické bankovní převody do jiné banky s nutností vyplnění bankovního příkazu. Většina těchto převodů je díky expresnímu odbavení realizována do 2 hodin.

c) Platební nebo kreditní karta Standardní zabezpečená platba kartou Visa, Mastercard nebo Maestro.

d) GoPay elektronická peněženka Je variantou běžné peněženky pro snadnou a rychlou platbu v prostředí internetu s řadou výhod oproti klasickému účtu. Jedná se o okamžitou platbu.


5. Mám zaplacené předplatné, co mám dělat teď?

Nyní je možné prohledávat v systému PoptejBydleni.cz vhodné poptávky a kontaktovat se svými nabídkami poptávající. Dále je možné nastavit si automatické zasílání poptávek na svůj e-mail. Každý den vám pošleme nejnovější poptávky dle nastavených kritérií.


6. Jak zruším zasílání poptávek na e-mail?

Zasílání poptávek je možné kdykoliv deaktivovat nebo změnit kritéria zasílání. Nastavení se provádí po přihlášení do profilu - Nastavení zasílání


7. Kdo získá přístup k poptávajícím?

Přístup do vašeho účtu není nijak omezen počtem uživatelů (realitních makléřů). Každý, komu sdělíte přihlašovací údaje, získá přístup do vašeho účtu. Všichni makléři ve vaší realitní kanceláři tedy mohou využívat systém PoptejBydlení.cz a hledat zájemce pro vaše nemovitosti, které máte v nabídce.


Máte dotazy?

Náš realitní poradce Petr vám pomůže.
Telefon: +420 777 943 299